+90 538 360 28 01 iletisim@medyumgizem.com

 

Fala inanmayin ama falsizda kalmayin..! Bu sözü duymayaninizin oldugunu sanmiyorum. Peki hiç düsündünüz mü nasil oluyor da oluyor..?

Herkes yasamindaki bazi dönemleri merak eder. O dönemler özel dönemlerdir. Acaba o dönemlerde neler olacaktir? Gelecek ögrenile bilinir mi? Buna imkan var mi?

Fallar çok çesitlidir. Dünyada kullanilan yada bilinen fal sayisi binden fazladir desek abartmis olmayiz.

Her Seye ragmen gelecek yinede elli ortamlar ve metotlar içinde görülebilir.

Fallarin hepsinde amaç hep aynidir. Gelecegin görülmesine çalisilir. Bunlarin bazilari üst düzeyde bilgi gerektiren mistik veya akült yöntemlerdir.

SU BAKIMI

Su Bakimi dünya’daki en zor fal türüdür, Su Bakimina bakan Medyum, fark etmez kadin yada erkek mutlaka temiz bir imana sahip olmalidir, elbetteki Insan ne kadar imanli olabilirse! Melek deyiliz hiç birimiz.

Su Bakimina bakmadan önce birer defa bakanda baktiran felak ve Nas Surelerini okumalidir sebeb; Su Bakiminda meleklerin göründüyü kadar, Cinlerinde göründüyü ve insana bilinçli olarak yanlis bilgiler verdiyi çok görünmüstür. Bu dualari okuyunca O Cinler baglanir ve bakana yaklasamaz.

Su Bakimini diger fal türlerinden ayiran kisaca sunlardir: Su Bakiminda kisi tarifi hatta isminin harflerini bazen isimlerde melekler tarafindan söylenir. Mekan tarifi, Zamanlama en detayli bir sekilde anlatilir.

YILDIZNAME

Yildizname yi günümüzün astroloji bilimiyle eslestirebiliriz. Her ne kadar bazi farklar varsa da temelde burçlar ve yildizlarla ugrasir.

Degerli ziyaretçi; Yildizname adindan da anlasilacagi üzere Yildiz ve burçlarla ugrasan bir yorum seklidir. Ve özellikle Türk-Islam felsefesinde hayat bulmus ve Osmanlilar döneminde çok gelistirilmis ve yasatilmistir.

Yildizname de insanlarin dogduklarindan ölene dek baslarina gelenler ve gelecekler, geçirebilecekleri kazalar, hatalar, iyi olaylar belli

Ayrica insanlarin baslarina gelecek hastaliklarin maddi yada manevi tedavi sekilleri belirtilmistir.
Maddi hastaliktan kastimiz tibbi rahatsizliklardir. Bu tür hastaliklar için Yildizname çesitli otlar ve bitkilerden olusan karisim yada macunlarla tedavi sekli önerir. Ve isin sasirtici yönü oldukça faydali olur. Kendim defaten tecrübe ettigim ama buraya yazamayacagim birçok hastaligi tedavi ettim.

Manevi hastaliklardan kastimiz ise kisinin ruhi durumu ile ilgilidir. Yani kisi mizaci dolayisiyla Nazara yatkin olur. Yada dogumunda bir illet ile birlikte dogmus olur. Yada koyulan ismin kendisine iyi gelmedigi olur. Cin ve Peri degmis yada büyü yapilmis olur. Bu benzeri durumlarda da Yildizname bir çözüm üretecektir