+90 538 360 28 01 iletisim@medyumgizem.com

Medyum Gizem ile Yıldız Uyumu

Herzaman Söylediğimiz gibi zaman sizlerden çok şey almadan hayata dair zamandan sizler kazanın

Medyum Gizemle Yıldız Uyumu

Medyum Gizemle Yıldız Uyumu

Medyum Gizemle Yıldız Uyumu

Aşk hayatınızla ilgili yaşamış oldugunuz problemler acabalar kuşkular hayata dair yargılar ve dolayısıyla evliliğinizle ilgili hala acabalarınız var ise hani eşimle problemler yaşıyorum veya eşimin beni aldattığını düşünüp sıkıntılar yaşıyorsanız. Hala acabalardaysanız. iş hayatınızla ilgili ne yapacağımı bilmiyorum, nasıl aşmam gerekiyor veya yeni bir iş açıcam hayırlımı diyorsanız. Zorlukların üstesinden gelmek istiyorum Gizem zaman benden çok şey aldı artık zamandan kazanmak istiyorum diyorsanız beni telefondan arayabilirsiniz..

Sizlerle hayata dair güzellikler kazanmak için hani sıkıntıları üzüntüleri kaygıları geride bırakmak için sizlerleyim..

Turkiyem ve Gurbette yaşıyan takip eden gurbetçi doslarımıza sevgilerimi yolluyorum..

Rabbim hepimizin sıkıntılarını üzüntülerini ve kaygılarını geride bırakmayı nasip etsin..

Öncelikle Gizem nasıl bakıyorsun nasıl yapıyorsunuz diye düşünceleriniz var ise efendim Yıldızname ile bakıyorum EBCED ve HAVVAS ilim tekniği ile…

Bunun için Bakımlarımızı mutlaka isimleriniz gerekiyor eğer çift isimleriniz var ise mutlaka bakım sırasında belirtmeniz gerekiyor. Tek isimle bakıldığı zaman yanlış çıkma ihtimalı olabiliyor..

Telefonla bakım sırasında mutlaka ne öğrenmeniz gerektiğinizi açıklamalı sormalısınız.. Adınızı, Anne adınızı, Yaşınızı ve burcunuzu iletiyorsunuz..

İlettikten sonra sevgiliniz veya eşinizle ilgili kaygılarınızı yada ben bekarım evdemi kaldım kısmetimmi kapalı basıretimmi bağlı diye soruyorsunuz..

Bende sizin hayatınızla ilgili bilinmedikleri bilmediğiniz acabalarınızı kuşkularınızı geride bırakıp hayata dair neler yapmanız gerekir diye acizane gönül gözümün gördüğü kadarıkla bilgiler vermeye çalışacağım..

Turkiye’m Almanya Avusturalya Hollanda Belçika ve Kıbrıstaki takipçilerime sevgiler yolluyorum..

Türkiyeden aramak için telefon numaralarımız:

0212 441 02 08

Yurtdışından aramak için

0090 212 441 02 08

Telefon numaraları normal tarifeli numaralardır benim özel numaralarımdır TV Programlarında verilen tarifeli numaralardan değildir..

web tasarım